tel. 74 833 95 10

Aktualności

.
.
Od dnia 6 czerwca 2020 roku wprowadza się następujące zasady korzystania z pływalni:

  1. Na pływalni ustala się i kontroluje liczbę klientów. Obecnie limit osób przebywających na obiekcie wynosi 60.


18 maja – zostanie wprowadzony trzeci, przedostatni etap znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem. W związku z tym w obiektach należących do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielawie będzie mogło przebywać więcej osób niż dotychczas oraz zostaną udostępnione kolejne obiekty zarządzane przez bielawski OSiR

.
Drodzy GLADIATORZY.

W związku z sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 i nałożonym w związku z tym ograniczeniami, czujemy się odpowiedzialni za Wasze bezpieczeństwo. Niestety nie wiemy jak obecna sytuacja rozwinie się w najbliższych miesiącach i w związku z tym, podjęliśmy niezwykle trudną dla nas decyzję o przeniesieniu V Biegu Gladiatora na 12 czerwca 2021 roku.


W związku ze zniesieniem kolejnych obostrzeń dotyczących sportu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie przystąpi do stopniowego udostępniania zarządzanej infrastruktury sportowej. W pierwszej kolejności zostaną udostępnione m.in. boiska piłkarskie, korty tenisowe, wypożyczalnie sprzętu pływającego, czyli te miejsca do uprawiania sportu, które są na otwartych przestrzeniach.

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo treningi BAB zostają zawieszone z dniem 16.03.2020r. (poniedziałek) - na okres 14 dni.
Decyzja została podjęta z powodu zagrożenia koronawirusem.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Kalendarz Imprez

Polecamy