tel. 74 833 95 10


Szanowni Państwo.
 

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 października 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów, zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie przedstawia zasady funkcjonowania Pływalni Miejskiej „Aquarius” ora siłowni od dnia 19 października 2020 r. do odwołania

  1. Pływalnia Miejska „Aquarius” w Bielawie czynna jest codziennie od 6.00 – 22.00
  2. Siłownia czynna jest od poniedziałku do piątku 6.00 – 22.00; soboty i niedziele 8.00 – 16.00.
  3. Z basenu korzystać mogą osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych (treningi grupowe lub indywidualne, zawody sportowe, turnieje).
  4. Z basenu mogą korzystać uczniowie szkół oraz uczelni w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.
  5. Zarządzający obiektem weryfikuje liczbę osób uczestniczących w zajęciach sportowych, wydarzeniu sportowym, korzystających z obiektu sportowego przed wejściem do szatni.
  6. Zarządzający dezynfekuje szatnie i węzły sanitarne, zapewnia osobom uczestniczącym w zajęciach sportowych, wydarzeniu sportowym lub korzystającym z obiektu sportowego środki do dezynfekcji rąk.
  7. Zarządzający zapewnia 15-minutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami zajęć sportowych, wydarzeń sportowych lub korzystających z obiektu sportowego lub w inny sposób ogranicza kontakt pomiędzy tymi osobami.

Prosimy o stosowanie się do regulaminów i oznaczeń graficznych znajdujących się na obiekcie, przestrzeganie zasad związanych z bezpieczeństwem, tj., dezynfekcja dłoni przed wejściem na obiekt, zakrywanie nosa i ust na obiekcie z wyjątkiem hali basenowej oraz utrzymywanie dystansu społecznego.

Kalendarz Imprez

Polecamy