tel. 74 833 95 10

Bieg Gladiatora V

Kategoria
Biegi
Termin
2020-06-13
Miejsce
Jezioro Bielawskie, ul. Wysoka 1 - Zbiornik Sudety
58-260 Bielawa, Polska
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drodzy GLADIATORZY.

W związku z sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 i nałożonym w związku z tym ograniczeniami, czujemy się odpowiedzialni za Wasze bezpieczeństwo. Niestety nie wiemy jak obecna sytuacja rozwinie się w najbliższych miesiącach i w związku z tym, podjęliśmy niezwykle trudną dla nas decyzję o przeniesieniu V Biegu Gladiatora na 12 czerwca 2021 roku.

Bieg Gladiatora jest imprezą, na którą składa się wiele elementów, a jej organizacja wymaga współpracy z wieloma partnerami. W obecnej sytuacji działania związane z organizacją imprezy są niezwykle trudne. Naszym celem jest to, aby impreza przyniosła Wam wiele satysfakcji i była dopracowana w najwyższym możliwym stopniu. Kolejna, już 5 edycja Biegu Gladiatora będzie jeszcze lepsza od poprzednich! Pracujemy nad nowymi przeszkodami i modyfikujemy przebieg trasy w taki sposób, aby przyniosła wiele satysfakcji i zaskoczeń w atmosferze sportowej rywalizacji i survivalowej przygody. Pracujemy także nad uatrakcyjnieniem pakietów startowych, zaprojektowaliśmy nowe T-shirty wykonane z bardzo dobrych materiałów oraz wiele innych niespodzianek. Zagrożenie koronawirusem jest sytuacją, która doświadcza nas wszystkich. Dlatego liczymy na wyrozumiałość z Waszej strony i liczymy, że zostaniecie z nami.

Z naszej strony zapewniamy, że wszyscy zapisani uczestnicy zostaną automatycznie przepisani w systemie na kolejną datę startu. Jeżeli jednak któryś z naszych uczestników nie będzie mógł pobiec z nami w nowym terminie, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Terminy

  • 2020-06-13

Kalendarz Imprez