tel. 74 833 95 10

W trosce o zdrowie i życie mieszkańców, a także o finanse naszej małej ojczyzny, Burmistrz Andrzej Hordyj wraz z radnymi Rady Miejskiej, podjęli decyzję o odwołaniu i zakazie organizacji kosztownych imprez miejskich aż do 31 sierpnia br.

Mowa o przedsięwzięciach, na których zwykle przewidywane jest zgromadzenie w jednym miejscu wielu uczestników.  Dobra informacja jest taka, że powyższe rozwiązanie pozwoli na ograniczenie wydatków budżetowych gminy, o co najmniej 1.000.000 zł. 

Nadchodzący sezon letni będzie z pewnością inny niż poprzednie, ale jako alternatywę spędzania wolnego czasu i rekreacji w okresie pandemii, postaramy się zaproponować Państwu mniej kosztowne, a przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia, przedsięwzięcia kulturalno-sportowe. Będą to m.in.: plenerowe kino samochodowe czy zawody i konkursy organizowane w trybie zdalnym. Liczymy na Państwa wyrozumiałość, ale także na pomysłowość i kreatywność.

Masz propozycję na organizację ciekawych imprez, które będą możliwe do realizacji w dobie epidemii koronawirusa? Zgłoś je do Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki (tel. 74 833 30 07) oraz do Ośrodka Sportu i Rekreacji (tel. 74 833 95 10). 

Źródło: UM Bielawa

Kalendarz Imprez

Polecamy