tel. 74 833 95 10

Memoriał im. Michała Wojtanowskiego 2021

Kategoria
Biegi
Termin
2021-09-18
Miejsce
Jezioro Bielawskie, ul. Wysoka 1 - Wysoka 1
58-260 Bielawa, Polska
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
18 września odbył się X memoriał im. Michała Wojtanowskiego! Biegaliśmy na terenie Campingu „Sudety” w Bielawie w otoczeniu malowniczych gór i jeziora. Najmłodsi uczestnicy zaczęli startować od godziny 10: 00, natomiast uczestnicy biegu głównego ruszyli na trasę o godzinie 12:00.

Dzieci oraz młodzież rywalizowali ze sobą na dystansach od 100m do 800m . Bieg główny rozgrywany był na 2150 m pętli wokół jeziora. W biegach towarzyszących dla dzieci i młodzieży wystartowało 200 osób, a bieg główny ukończyło 70 zawodników.

Najszybsi biegacze i biegaczki z poszczególnych kategorii wiekowych otrzymali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez miasto Bielawa, gminę Dzierżoniów, OSiR Bielawa, bar Przystań. Tu, Tomasza Jasińskiego z firmy Deemeed, Beatę Jasińską prowadzącą bloga Mała Droga, radnego Marcina Raka, firmę Zebra z Dzierżoniowa oraz anonimowych darczyńców.

Warto też dodać, że uczestnicy memoriału otrzymali na mecie pamiątkowy, drewniany medal ufundowany przez firmę AFM Bielawa, a także czekał słodki poczęstunek przygotowany przez sklep spożywczy „Paula” z Bielawy, który przekazał ciasta dla biegaczy. Dziękujemy, że byliście z nami! Będziemy na Was czekać za rok! Do zobaczenia!
 

Wyniki - pobierz

 
 

Terminy

  • 2021-09-18

Kalendarz Imprez