tel. 74 833 95 10

Na terenie gminy Bielawa działa wiele klubów sportowych. Zrzeszają one piłkarzy, pływaków, lekkoatletów, narciarzy, zapaśników, żeglarzy czy paralotniarzy. Są otwarte na nowych członków.

Do poszczególnych klubów mogą zapisywać się dzieci, młodzież i dorośli. W zależności od wieku, stanu zdrowia czy zainteresowań, bielawianie mogą znaleźć dla siebie miejsce w sekcjach sportów powietrznych, wodnych, wśród rowerzystów, warcabistów, wędkarzy i wielu innych. Będą mieli okazję jeździć na zgrupowania i na obozy oraz rywalizować w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Odpoczną, nabiorą sił i nawiążą nowe znajomości – być może na całe życie.

CZY NALEŻYSZ JUŻ DO JAKIEGOŚ KLUBU?

Gmina Bielawa dotuje działalność poszczególnych klubów i udostępnia im swoje obiekty – boiska, baseny, hale i korty tenisowe. Spędzanie wolnego czasu w ruchu na świeżym powietrzu czy w wodzie jest korzystne dla wszystkich i może stać się ich życiową pasją.

Wspólne treningi i wypoczynek dodają zdrowia i energii. A przede wszystkim przynoszą radość i satysfakcję. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą bielawskich klubów sportowych.